Pamporovo Canlı Kameralar


Pamporovo Canlı Kameralar

 

Pamporovo sanal turuna katılın. Bulgaristan Pamporovo kayak merkezinden canlı görüntülerin keyfini çıkarın.  Pamporovo’daki kayak pistlerine doğrudan bağlanın. Pamporovo’daki anlık kar durumunu ve pistlerin doluluk oranını gözlemleyin. Pamporovo kayak pistleri ve video kamera canlı web kamera sistemi: Studenets, Snejanka, Yazovira, Malina, Yazovira 2, Snejanka 2 ve Party Center’da  bulunmaktadır.

Pamporovo kayak merkezi pistleriyle ve doğal güzelliğiyle oldukça iddalı. Ülkenin güney cephesinde yer alan merkez kar ve güneşi sizlere bir arada sunuyor. Bulgaristan Pamporovo kayak merkezindeki pistleri gitmeden canlı kamera ile  gözlerinizin önünüze seriyor. Web üzerinden yapılan 7/24 canlı yayınla pistlere anlık canlı bağlantıyla ulaşabiliyorsunuz. Görüntülerde karla kaplı çam ormanları fazlasıyla cezbedici görünüyor.  Özel noktalara konumlandırılmış canlı kameralar sayesinde kar yağışı, yapılan aktiviteler, yoğunluk vb. bilgilere anlık olarak ulaşabiliyorsunuz.  Canlı kamera aracılığıyla görüntülerine anlık olarak ulaşabileceğiniz pistler Studenets, Snejanka, Yazovira, Malina, Yazovira2, Snejanka2 ve party center. Canlı kamera görüntülerinde de izleyeceğiniz gibi pistler kullanıma her an hazır ve çok iyi korunmakta.  Kayak pistleri zorluk derecelerine konumlandırılmış. Pistlerin 3/2 si kolay seviye olarak tasarlanmıştır. İleri seviye kayakçılar için zorlu pistleri de mevcut. Pomporovo’nun en uzun pisti Snejanka no 6 ve toplam uzunluğu 3800 metre. Pamporovo pistlerini kameralardan görmek isterseniz canlı görüntülere sayfamızdan laşabilirsiniz.

Pamporovo canlı kameralar  Pamporovo kayak pistlerindeki anlık görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ ya da internet üzerinden 7/24 kayak pistlerine ulaşmalarını sağlayan sistemlerdir.

Pamporovo kayak merkezinde her bir pistin geniş görüntü çerçeveli canlı kamerası vardır. Canlı kameralar üzerlerindeki yazılımlı tıpkı bir web sunucusu gibi hareket ederler.

Pamporovo’daki canlı kameralar Pamporovo’ya seyahat etmeyi düşünenleri kış tatil beldesindeki kar durumunu, hava durumunu, insan yoğunluğunu canlı olarak gözlemleyebilmesi için hazırlanmıştır. Kameralar görüntü aktarılan mekanı canlı ve sesli olarak iletebilmektedir. Canlı kamera sistemleri bilgisayara, cep telefonı ve padlere uygun

IP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. IP Kameralar görüntü aktarılan mekanı canlı ve sesli olarak bulunduğunuz her yerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuzdan izleyebilme olanağı sunar.

Canlı Yayın İzle! Canlı Yayın İzle! Canlı Yayın İzle! Canlı Yayın İzle! Canlı Yayın İzle! Canlı Yayın İzle!

 

 

 

 

daha fazla göster


 

© 2016 ALL RIGHT RESERVED  Pamporovo Turu Tüm Hakları Saklıdır.