Turlar Turlar

Pamporovo TurlarBulgaristan’ın en ünlü kayak merkezlerinden Pamporovo’da kış tatili fırsatlarının tadına en uygun fiyatlı turlarımızla varın!

Pamporovo kayak turlarımız misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyet sağlamak adına özenle hazırlanmıştır. Bulgaristan’a lüks otobüslerle ulaşım sağlamaktayız ve Pamporovo’nun hizmet kalitesi en yüksek otellerinde konaklama imkanı sunmaktayız. Aralık ve Ocak ayı ağırlıklı detaylı tur programlarımıza sayfamızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Tur rehberimize lift-skipass alma veya kayak takımı kiralama talebinizi iletebilirsiniz. Rehberimiz sadece ulaşım ve konaklama konusunda değil size her konuda destek sağlayacaktır. Kayak ekipmanı temini ve pistlerin tanıtımını rehberimiz size yapacaktır. Çocuklarınız için en uygun kayak eğitmenlerine sizi yönlendirecektir. Konaklayacağınız otellerde ücretsiz shuttle hizmeti bulunmaktadır. Shuttle ile birkaç dakika içinde liftlere ulaşım sağlanmaktadır. Shuttle servisiyle kayak ekipmanlarını taşıma zahmetinden kurtulacaksanız.

Pamporovo’da farklı zorluk derecelerine sahip kayak pistleri bulunmaktadır. Pamporovo’ da pistler her yaş ve kayak seviyesine uygun olarak tasarlanmıştır. Seviyenize göre hangi kayak pistinden başlamanız gerektiğini tur yetkilimiz size bildirecektir. Gerekli kısa eğitimin ardından tüm gün kayak ve kış sporları aktivetelerine hazır hissedeceksiniz. Pamporovo’da toplamda ortalama 40 km uzunluğunda kayak pisti bulunmaktadır.  

Turlarımızda kayak dersleri 10:00-12:00 arası ve 14:00-16:00 arasında verilmektedir.  Tur programlarımıza dahil olan otellerin tümünde açık büfe sabah kahvaltısı verilmektedir. Otel restoranlarında geleneksel Bulgar mutfağından ve tüm dünya lezzetlerinden spesiyaller bulmanız mümkün olacaktır.  Pamporovo kayak turlarımız dahilinde kültür gezileri de düzenlemekteyiz. Kültür gezilerimiz kapsamında kültür başkenti olarak bilinen Plovdiv (Filibe) şehrinde büyüleyici bir keşfe çıkıyoruz. Kültürel zenginliklerle dolu ve tarihi mekanları gezdikten sonra misafirlerimizin dilediği gibi alışveriş yapmaları için serbest zaman ayırıyoruz. Serbest zamandan sonra tekrar buluşarak İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. 


Pamporovo turumuza katılarak  Bulgaristan’ın en güneşli ama en kusursuz kayış imkanı veren yamaçlarından kendinizi bırakabilirsiniz. Bir televizyon yayın dağıtım kulesinin bulunduğu Snejanka tepesinin kuzey, doğu ve batı yamaçlarından otellerin bulunduğu alana kadar kayak yapılabilmektedir. Tur program rehberlerimiz dağ bisikleti, yürüyüş yapmak isteyenler için de uygun patikalar konusunda bilgi vermektedir. Bölgede görülebilecek pek çok doğa harikası bulunmaktadır. Bu güzellikleri görmeden Türkiye’ye dönün istemiyoruz. 

Pamporovo turlarımıza talebe bağlı olarak Trigrad Kanyonu, Şeytan Boğazı Mağarası gibi ünlü doğa harikalarını da ekliyoruz. Kayak yapmanın yanı sıra bölgeyi tanımak isteyen yolcularımız için Luka ve Zlatograd Açıkhava Etnografya Müzeleri ile Baçkovo Manastarı’nı ve 1975 yılından beri hizmet veren en büyük planetaryumu ve Rojen Ulusal Astronomi Gözlemevi’ni içeren ek kültürel turlar ekliyoruz. Bulgaristan Pamporovo tur programlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için çağrı merkezi temsilcimizi arayabilir veya sayfamızın devamındaki tur programı içeriklerini inceleyebilirsiniz. 

Pamporovo tur programlarımız kapsamında konforlu otobüslerle ulaşım hizmeti, Pamporovo’nun en seçkin otellerinin birinde oda kahvaltı konseptli 7 gece konaklama,  Türkçe-Bulgarca rehberlik hizmeti, 1618 nolu mesleki zorunluluk sigortası, Pamporovo merkez kayak liftine belirli saatlerde ulaşım hizmeti dahildir.

Pamporovo tur programlarımıza kayak sigortası, vize ücreti, yurt dışı çıkış fonu  dahil değildir.  Dikkat! Değerli ziyaretçimiz, Bulgaristan vize başvuru talebinizi çağrı merkezi yetkilimize iletebilirsiniz. İsterseniz tur şirketimiz aracılığıyla Bulgaristan vize işlemlerinizi en kolay ve en güvenilir şekilde tamamlayabilirsiniz.  Bulgaristan Schengen bölgesine dahil değildir, Bulgaristan vizesi Schengen statüsüne sahip bir vize değildir. Ancak Geçerli bir Schengen veya Bulgaristan vizesine sahipseniz Pamporovo Kayak turumuza geçerli vizenizle dahil olabilirsiniz. Geçerli bir Bulgaristan veya Schengen vizeniz yoksa vize talebinizi vakit kaybetmeden çağrı merkezi yetkilimize iletmenizi rica ederiz. 

Pamporovo kayak turlarımızı çoğunlukla genç çiftler, çocuklu aileler ve kayak sporu tutkunları tercih etmektedir. Tur programımıza katılacak misafirlerimizden belirtilen programa uygun olarak hareket etmelerini, kalkış zamanlarında belirtilen saatte belirtilen kalkış noktasında olmalarını rica ederiz.  Pamporovo’ya virajlı ama manzaralı dağ yolundan ulaşılmaktadır.  Pamporovo kayak merkezine ulaşım süresinede kar yoğunluğuna ve hava durumuna bağlı olarak elimizde olmayan nedenlerden farklılık oluşabilmektedir. Pamporovo kayak pistleri dağın her tarafına dağıtılmıştır. Bu da kayak yapanlar için homojen bir dağılım sağlamakta, kayaksever misafirlerimizin keyifli kayak yapmasını sağlamaktadır.

Bulgaristan en popüler ve uygun fiyatlı kayak merkezi Pamporovo sizleri bekliyor!


 

daha fazla göster


 

© 2016 ALL RIGHT RESERVED  Pamporovo Turu Tüm Hakları Saklıdır.