Bulgaristan Pamporovo Otobüs Seferleri Pamporovo Otobüs Seferleri

2021-2022 kış dönemini dolu dolu yaşayacağınız Bulgaristan'ın gözde kayak merkezlerinden Pamporovo, otobüs seferleri bilgilerini sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. Doğa sporlarına ilgi duyuyorsanız ve 2021 yılının ilk aylarını unutulmaz bir deneyimle taçlandırmak isterseniz Pamporovo kayak merkezi tam sizlere göre. Bu kışın tatilini Pamporovo kayak merkezinde tadını çıkaracaksınız.

Pamporovo'ya Nasıl Gidilir?

Pamporovo kayak merkezine nasıl ulaşım sağlayabileceğinize dair bigileri içeren sayfamızda gerekli olan sefer saatlerini ve firma isimlerini öğrenebilirsiniz. Bulgaristan’ın en büyük ikinci şehri olan Filibe’ye yaklaşık olarak 2 saat uzaklıkta kalan Pamporovo kayak merkezi, İstanbul’a ise oldukça yakındır.

Pamporovo'ya özel araç ile seyahat etmeyi tercih ederseniz yaklaşık olarak 7 saatte varabikeceğinizi belirtir ve İstanbul’a 460 kilometre uzaklıkta olduğunu bildirmek isteriz. Pamporovo ulaşım sağlamak için İstanbul’dan hareket etmeniz gerekmektedir. Türkiye’deki şehirlerden direkt olarak Pamporovo ulaşım yoktur. Bu yüzden İstanbul’a gelip buradan Sofya ya da Plovdid(Filibe) ‘ye seyahat etmeniz gerekmektedir. Pamporovo Otobüs Seferleri direkt olarak olmadığını için böyle bir yol izlememiz gerekmektedir. İstanbul’dan seyahat ederek Pamporovo’ya en yakın şehir olan Filibe’ye yaklaşık olarak 2 saatte varabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Pamporovo Sofya'ya 220 kilometre mesafededir. Pamporovo İstanbul'a 460 kilometredir. 

Pamporovo Otobüs Seferleri ile Filibe'ye Filibeden Pamporovo'ya ulaşmaktır. Bunun için Filibe otobüs garında inince orada bulunan otobüs terminallerinden bulabileceğiniz birçok firmadan Pamporovo’ya bilet alabilirsiniz. Ankara veya İzmir gibi büyük illerden Pamporovo’ya gitmek isterseniz de Filibe üzerinden aktarmalı olarak seyahat etmeniz gerekecektir. İlk olarak İstanbul ve ardından Filibe ya da Sofya’ya ulaşım sağlamanız gerekecektir.

İstanbul’dan seyahat etmek isterseniz Pamporovo kayak merkezine direkt olarak ulaşımın olmadığını hatırlatırız. İstanbul’dan Plovdid(Filibe)’ye gerçekleşecek olan seyahatlerin sefer saatleri sabah ilk olarak 09:00, öğlen 12:00, akşam üzeri 17:00, akşam 21:00 ve Gece 23:00 saatlerinde sefer bulunmaktadır. Bu sefer saatlerine sahip olan firma Metro Turizm Firmasıdır. Bu seferlerden biri ile seyahat ettikten sonra Plovdid’de indiğiniz zaman orada bulunan otobüs firmaları ile şehirler arası ulaşımınızı yapabilirsiniz.

Pamporovo otobüs seferleri direkt olarak ulaşımı sağlamak isterseniz kendi şahsi aracınız ile seyahat etmeniz daha kolay olacaktır. Eğer Sofya’dan Pamporovo’ya ulaşım sağlamak isterseniz yine aynı şekilde Metro Turizm başta olmak üzere Kuntur veya İstanbul Seyahat ile Sofya’ya gelebilir buradan şehirler arası otobüs seferleri ile geniş saat aralığında seyahat edebilirsiniz. 

 


 

© 2016 ALL RIGHT RESERVED  Pamporovo Turu Tüm Hakları Saklıdır.