Pamporovo SPA

PAMPOROVO SPA MERKEZLERİ

Pamporovo SPA Merkezleri

Bulgaristan yüksek kaliteye sahip yeraltı kaynak suları aracılığıyla iyileşme ve tedaviyi en kısa sürede sağlayan en elverişli ülkelerden biri. Bulgaristan kaynak sularının özellikle tansiyonun düşürülmesi ve kalbin sağlıklı çalışmasına çok büyük faydaları bulunduğu biliniyor. Ayrıca bu kaynak sularının bağışıklığı güçlendirmesi ve metabolizmayı iyileştirmesi açısından da etkisi olduğu belirtiliyor. Diğer faydalarından bazılarının bronşit, eklem, böbrek, deri ve jinekolojik rahatsızlıklara olduğu söyleniyor. 

Mineral ve termal sular Bulgaristan doğasının en büyük zenginliklerinden biri olarak tanımlanıyor. Ülkenin en büyük avantajı ise bu kaynak sularının tüm ülkeye dağılmış olması. Bu yönden bolluğu ve çeşitliliği Bulgaristan’ı Balkanlar, Avrupa ve Akdeniz hidrotermal bölgeleri arasında çok değerli bir konuma getiriyor. Bulgaristan dağ ve kayak turizmi bölgelerinde yer alan Otel & SPA kompleklerinde özel hazırlanan kürler ile misafirler şifa bularak rahatlamaları sağlanıyor.

Pamporovo SPA Merkezleri

Bulgaristan Pamporovo Kayak Merkezi sahip olduğu coğrafik konumu nedeniyle, sağlığa yararlı dağ iklimi, Rodop Dağları eteklerinde konumlanmış yüzlerce mineral zengini su ve şifalı çamur kaynakları ile eşsiz bir bölge. Rodop Dağları’nın negatif hava ionizasyonu ile sağlığa inanılmaz derecede faydası olan bu benzersiz yerin eşsiz Akdeniz benzeri iklimi tüm yıl boyunca iklim terapisi için mükemmel koşullar sunuyor. 

Bulgaristan Pamporovo SPA otellerinde uluslararası standartlarda verilen hizmet kalitesine ve başarılı kür programlarına çok uygun fiyatlarla ulaşılabiliyor. Bulgaristan Pamporovo SPA otelleri kapsamında sunulan kaplıca tedavisi, fizyoterapi, hidroterapi, iklim terapisi, heloterapi, aeroterapi, talasoterapi, aromaterapi, şifalı çamur ve topraklar, sualtı masajı ve sualtı jimnastik, çeşitli egzotik masajlar, kürler, dinlenme ve bakım seansları, bitkisel iyileştirme teknikleri gibi çok zengin bir tedavi ve terapi seçenekleri birarada sunuluyor. 

Gelin Bulgaristan haftasonu gezi turları veya Bulgaristan Pamporovo kayak turları ile bu topraklardan doğan bu şifa gücünü, sağlıklı bakım terapileri ile birleştiren SPA merkezlerinde, kış mevsiminin bedenlerde oluşturduğu yorucu etkiden SPA'ların rahatlatıcı atmosferi ve özel ritüelleri ile kurtulun.


 

© 2016 ALL RIGHT RESERVED  Pamporovo Turu Tüm Hakları Saklıdır.